Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Нагороди вихованців гуртка «Гірський туризм» (ЦТКЕУМ «Меридіан»)

Команда, до складу якої входили вихованці та педагоги комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Меридіан», представила Тернівський район на відкриттих змаганнях зі стендового скелелазіння серед школярів та дорослих у м. Жовті Води.

Вихованці  гуртка «Гірський туризм» під керівництвом керівників Сіренької О.Л.  та Русанова Р.О. готувалися до змагань не один день – тренувалися, щоб показати не тільки гарну фізичну підготовку, а ще й отримати нагороди.

Вражень та емоцій найрізноманітніших відтінків на змаганнях було багато: сльози розпачу та радість перемог. Учасники команди показали на змаганнях зібраність, точність і акуратність рухів, відмінну координацію, а також високі інтелектуальні здібності –  уважність і спостережливість.

 За підсумками змагань учасники команди отримали 4 нагороди різного ґатунку:  одна золотого, дві срібного та одна бронзового:

-         Журавльов Антон посів  1 місце у особистій першості серед школярів зі стендового скелелазіння в залі (фестиваль) у  віковій групі Ч-13;

-         Стаднік Софія  зайняла  2 місце у віковій групі Ж-8;

-         Стояновська Аліса   зайняла 2 місце у віковій  групі Ж-10;

-         Бабій Анатолій  посів  3 місце у віковій групі Ч-14.

         Сьогодні скелелазіння стає все більш популярним і набуває нових прихильників, перетворюючись із невеличкого «гуртка за інтересами» у досить масовий вид спорту та активного відпочинку.

11 лютого 2019