Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Знайомство із Прикарпаттям

Життя – це постійний рух, пошук та відкриття все невідомих сторінок життя, нові враження та емоції. Мабуть, саме тому людина з дитинства прагне подорожувати, знайомитися з новими місцями країни та світу.

Учні Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 відвідали один з найкрасивіших куточків України, що розташований у самому серці Європи, на перехресті народів та релігій, на кордоні між Сходом та Заходом – Прикарпаття.

Подорож по Прикарпаттю розпочалася з міста Яремче, діти побували на оглядовій екскурсії,   відвідали фортецю та Ведмежу гору. Потім були зупинки у Верховині, Буковелі, Ворохті.

У Верховині, у царстві спокою й недоторканої природи, далеко від гомону цивілізації, бережуть місцеві жителі свої стародавні звичаї, фольклор та мову, створюючи неповторний колорит краю.

Буковель зустріла юних криворіжців сонячними промінцями. Піднімаючись на підйомнику, діти милувалися краєвидами карпатських гір Говерла та Горган, високо ствольними лісами, які не залишать байдужими нікого.

Продовжилась екскурсія у Ворохті, тут відбулося знайомство із колишнім відомим центром підготовки по зимових видах спорту та гірськолижний курорт у Карпатах.

Подорож промайнула як один день, з надзвичайно яскравими враженнями та спогадами.

11 січня 2018