Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради
23 червня 2017 Шановні державні службовці! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби! 23 червня 2017 День відкритих дверей для фізичних осіб-роботодавців 23 червня 2017 Засідання районного штабу з питань координації діяльності щодо організації відпочинку, оздоровлення дітей 23 червня 2017 Дорогі тернівчани! 22 червня 2017 Всесвітній день біженців 21 червня 2017 Інформація про проведення публічного громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади м. Кривого Рогу 20 червня 2017 Знайомство із світом тварин в Станції юних натуралістів 20 червня 2017 «Дитячий майданчик моєї мрії» в таборі «Зірковий» 20 червня 2017 Знайомство із історичними віхами Південного гірничозбагачувального комбінату 20 червня 2017 Урочистий прийом з нагоди Дня медичного працівника 19 червня 2017 Урочисте покладення квітів 19 червня 2017 Учбово-тренувальні збори команди з баскетболу КПНЗ «ДЮСШ №5»
Голова Тернівського районуСолод Віталій Михайлович

Пані та Панове!

Я радий вітати Вас на офіційному веб-сайті виконкому Тернівської районної у місті ради. Відкриття сайту – це ще один крок назустріч людям, крок  до нових технологій, до розвитку комунікацій.

Основною метою сайту є необхідність забезпечення гласності та доступності інформації про діяльність органів місцевого самоврядування та прийняті ними рішення, що є необхідною умовою та запорукою участі громадян у вирішені питань місцевого значення, забезпечення їх прав на отримання інформації, що робить життя тернівчан більш комфортним.

Робота виконкому Тернівської районної у місті ради не зводиться тільки до вирішення нагальних проблем сьогодення у питаннях життєзабезпечення району. Гості нашого сайту можуть отримати інформацію про стан і розвиток економічної, комунальної, соціальної та інших сфер життєдіяльності району. З інформації ви можете дізнатися про роботу закладів освіти, медицини, культури, спорту, про реалізацію програм щодо покращення інфраструктури Тернівського району тощо. У галереї веб-сайту, позначені найбільш цікаві моменти життя і діяльності тернівчан.

Ми готові розглянути будь які питання пропозиції щодо взаємовигідної співпраці. Сподіваємося, що цей сайт забезпечить доступність до всієї необхідної вам інформації.