Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради
27 березня 2017 Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!. міні-EdCamp Poltava-2017 27 березня 2017 Кращий екологічний проект X Національного конкурсу «Добро починається з тебе» 27 березня 2017 ХVміського фестивалю народної творчості «Весна Рудани». 27 березня 2017 Якщо хочеш змінити світ на краще – починай із себе і не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини 24 березня 2017 Тривають весняні роботи з благоустрою та санітарного очищення району. 23 березня 2017 Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади 23 березня 2017 Комунальний заклад освіти «Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №8 І-ІІ ступенів» Дніпропетровської обласної ради» – спеціалізований навчальний заклад санаторного типу. 22 березня 2017 Засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури 19 березня 2017 Вітаємо вихованку КПНЗ «ДЮСШ № 7» 19 березня 2017 Фінал районних спортивних ігор «Олімпійські надії» з волейболу 22 березня 2017 Вихованці Станції юних техніків – переможці міських змагань з початкового технічного моделювання 22 березня 2017 Ремонту м’якої покрівлі будинку.
Голова Тернівського районуСолод Віталій Михайлович

Пані та Панове!

Я радий вітати Вас на офіційному веб-сайті виконкому Тернівської районної у місті ради. Відкриття сайту – це ще один крок назустріч людям, крок  до нових технологій, до розвитку комунікацій.

Основною метою сайту є необхідність забезпечення гласності та доступності інформації про діяльність органів місцевого самоврядування та прийняті ними рішення, що є необхідною умовою та запорукою участі громадян у вирішені питань місцевого значення, забезпечення їх прав на отримання інформації, що робить життя тернівчан більш комфортним.

Робота виконкому Тернівської районної у місті ради не зводиться тільки до вирішення нагальних проблем сьогодення у питаннях життєзабезпечення району. Гості нашого сайту можуть отримати інформацію про стан і розвиток економічної, комунальної, соціальної та інших сфер життєдіяльності району. З інформації ви можете дізнатися про роботу закладів освіти, медицини, культури, спорту, про реалізацію програм щодо покращення інфраструктури Тернівського району тощо. У галереї веб-сайту, позначені найбільш цікаві моменти життя і діяльності тернівчан.

Ми готові розглянути будь які питання пропозиції щодо взаємовигідної співпраці. Сподіваємося, що цей сайт забезпечить доступність до всієї необхідної вам інформації.