Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

Заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

Овчаренко Володимир Павлович

Дні та часи прийому: Щопонеділка з 10.00 до 12.30 та з 13.00 до 17.00
Ел.скринька: ovcharenko.vladimir@trnvk.gov.ua
Загальний стаж: 38 років, (13 років стаж державної служби)
Освіта: повна вища
Посада: Заступник голови районної у місті ради
Рік народження: 1959
Телефон: 35-20-25

1. Організовує і координує роботу з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, водопостачання, енергозабезпечення; обліку, розподілу та  приватизації житлового фонду.

2. Забезпечує виконання заходів щодо реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, організацію обслуговування населення, інших споживачів суб’єктами господарювання житлово-комунального господарства; міжгалузеву координацію та організацію регулювання у цій сфері, розробку та реалізацію програм щодо сталої її роботи.

3. В межах повноважень координує роботу підприємств житлово-комунального господарства, водопостачання, теплозабезпечення і електропостачання району.

4. Здійснює контроль за виконанням заходів з ремонту автошляхів та їх утримання.

5. Контролює стан обліку громадян які потребують поліпшення житлових умов, використання соціального житла за призначенням.

6. Організовує роботу з благоустрою зон відпочинку, дитячих майданчиків, зупиночних павільйонів, пам’ятників, меморіалів, зелених насаджень, ліквідації несанкціонованих звалищ, дотримання вимог санітарного стану району.

7. Сприяє створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та їх діяльності, взаємодії органів місцевого самоврядування з житлово-будівельними, гаражними кооперативами, садівничими товариствами, органів самоорганізації населення з організаціями та підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги та виконують роботи за бюджетні кошти.

8. Спрямовує і контролює роботу:

8.1 відділу благоустрою і житлово-комунального господарства;

8.2 головного спеціаліста з питань обліку, розподілу та приватизації житлового фонду;

8.3 служби відповідальних чергових;

8.4 господарчої групи в частині забезпечення виконкому районної у місті ради комунальними послугами, створення умов ефективного використання енергоносіїв.

9. Контролює виконання заходів, пов’язаних з проведенням професійних свят у       відповідних галузях.

10. Виконує інші доручення голови районної у місті ради.