Офіційний сайт виконкому Криворізької міської ради Виконком Криворізької міської ради Офіційний веб-сайт виконкому Криворізької міської ради

Заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

Заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради

Внукова Алла Олександрівна

Дні та часи прийому: Щосереди з 10.00 до 12.30 та з 13.00 до 17.00
Ел.скринька: vnukova.alla@trnvk.gov.ua
Загальний стаж: 31 років (19 років стаж державної служби)
Освіта: вища
Посада: Заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради
Рік народження: 1968
Телефон: 35-15-42

1. Організовує і координує роботу з питань освіти, культури,  молодіжної та сімейної політики, щодо попередження насильства в сім’ї, запобігання торгівлі людьми, гендерної політики, профілактики бездоглядності і правопорушень серед дітей, національно-культурних прав громадян, збереження пам’яток культури, захисту суспільної моралі, національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

2. Координує роботу з багатодітними сім’ями в районі та оформлення документів на присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

3. Сприяє відродженню осередків традиційної народної творчості, національно - культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел, роботі творчих спілок і національно-культурних товариств.

4. Сприяє організації охорони, реставрації, використання пам’яток історії та культури, популяризації справи охорони культурної спадщини.

5. Контролює підготовку та проведення протокольних, масових заходів щодо відзначення державних свят та знаменних дат.

6. Координує діяльність загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, професійно-технічних  закладів,  бібліотек, палаців  культури, музичних і художньої шкіл, розташованих на території  Тернівського району, Індустріального коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет», Тернівської філії комунального  закладу  культури   «Криворізький  міський  історико – краєзнавчий  музей».

7. Сприяє створенню в навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях структур для роботи з молоддю.

8. Координує роботу щодо організації змістовного дозвілля та відпочинку молоді, оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.

9. Сприяє у здійсненні заходів з попередження насильства у сім’ї, жорстокості і сексуальної розпусти, наркоманії, токсикоманії, алкоголізму, тютюнопаління та інших шкідливих звичок серед молоді і дітей.

10. Сприяє створенню на базі існуючих у районі закладів освіти тимчасових таборів з денним перебуванням та здійснює контроль за ефективністю їх діяльності.

11. Сприяє вирішенню питань щодо організації перевезення груп дітей до дитячих  закладів оздоровлення та відпочинку.

12. Організовує роботу із запобігання бездоглядності дітей, захисту їх особистих і майнових прав, розвитку сімейних форм виховання.

13. Сприяє вирішенню питань забезпечення прав дитини на належне батьківське виховання та утримання.

14. Спрямовує роботу :

14.1 відділу освіти;

14.2 відділу культури;

14.3 організаційного відділу з питань підготовки та проведення районних заходів, присвячених відзначенню  державних, пам’ятних та знаменних дат;

14.4 служби у справах дітей;

14.5 комітету у справах сім’ї і молоді.

15. Контролює виконання заходів, пов’язаних з проведенням професійних свят у відповідних галузях.

16. Виконує інші доручення голови районної у місті ради.